REKLAMA

Piraci drogowi i pijani rowerzyści. Kolejne zdarzenia na Konecczyźnie

W poniedziałek funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali na drogach Konecczyzny kolejnych nietrzeźwych rowerzystów. Zatrzymano także piratów drogowych znacznie przekraczających prędkość. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w miejscowości Modliszewice na Drodze Wojewódzkiej 746 40-letniego kierującego pojazdem marki Citroen, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 91 km/h. Został on ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a także zatrzymano mu prawo jazdy. Z kolei w miejscowości Kamienna Wola w gminie Gowarczów na drodze wojewódzkiej 728 zatrzymano 34-latka, który w obszarze zabudowanym  przekroczył prędkość o 66 km/h. Również on został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz zatrzymano jego prawo jazdy” – mówi młodszy aspirant Monika Zamachowska, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Także w poniedziałek funkcjonariusze z komisariatu w Stąporkowie zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, który miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Został on ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych. Następnie w tej samej gminie zatrzymano rowerzystę, który „wydmuchał” pół promila – mandat dla niego wyniósł 1000 złotych.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *