REKLAMA

Radoszyce: Joanna Aleksandrowicz zaśpiewa na Dzień Kobiet

Tradycyjnie, jak co roku burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala zaprasza na Dzień Kobiet w środę 4 marca o godzinie 17 do sali konferencyjnej UMiG znajdującej się w remizie OSP przy ulicy 1. Maja. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Aleksandrowicz, której filmowo-musicalowy koncert „Od nocy do nocy” przypomni uczestnikom najpiękniejsze utwory polskiego kina.

REKLAMA

Fot. joannaaleksandrowicz.pl

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

REKLAMA

Zdjęcia aktorki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”.

źródło: http://joannaaleksandrowicz.pl/

Gmina Radoszyce corocznie organizuje Dzień Kobiet. W poprzednich latach z tej okazji wystąpili m. in. lokalna artystka Bożena Zielińska (relacja – TUTAJ), zespół Marka Werensa „Sufler” zajmujący się graniem coverów Budki Suflera (relacja – TUTAJ), Urszula Makosz i Jan Szlachta z krakowskiej „Piwnicy pod Baranami” (relacja – TUTAJ) czy aktorka teatralna Aldona Jankowska (relacja – TUTAJ).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *