REKLAMA

Remont silnika w Końskich i okolicy? Sprawdźcie Autoland w Czerwonym Moście

Autoland w Czerwonym Moście pod Końskimi to nie tylko komis i wypożyczalnia aut. To także sprawnie działający autoserwis samochodowy, który obecnie stawia na specjalizację w remoncie silników każdego rodzaju. Pracownicy  Autolandu podejmą się kompleksowych remontów silników przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Telefony do warsztatu:  41 375 17 46; 502 672 466; 502 226 958.

REKLAMA

Mechanicy autoserwisu specjalizują się w remontowaniu silników. Rozbierają przysłowiową „każdą śrubkę” i robią to niezwykle skrupulatnie. Remonty silników w warsztacie w Czerwonym Moście 36 A są robione od podstaw. Pracownicy wyjmują całe silniki i dokonują kompleksowych napraw.

REKLAMA

Posiadają między innymi urządzenie do bezinwazyjnego wyjmowania wtrysków tak by można było je oddać do regeneracji.

Oprócz tego w warsztacie możemy dokonać niemal wszystkich usług związanych z naprawą, diagnostyką, czy konserwacją naszych samochodów. Mechanicy autoserwisu podejmują się takich zadań jak: naprawa elektryki samochodowej, naprawa zawieszenia, hamulców, wymiany rozrządów, naprawa skrzyni biegów, wymiana sprzęgieł dwumasowych, wszelkie naprawy mechaniczne w tym głowic, turbosprężarek, zawieszeń oraz wulkanizacja, pełna diagnostyka komputerowa, serwis i naprawa klimatyzacji (tutaj warto zwrócić uwagę na fakt, że Autoland posiada specjalne urządzenie ozonujące, które automatycznie jest w stanie odgrzybić samochód o każdym gabarycie i jego układ klimatyzacji). Serwis oferuje też rzadko spotykaną gdzie indziej usługę dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów.

Kontakt: tel – 41 375 17 46; 502 672 466; 502 226 958.  E-mail: [email protected] 

Autoland na koneckim rynku działa od około 30 lat. Początkowo firma prowadziła głównie sprzedaż-zamianę oraz export-import samochodów używanych. Później do jej wachlarza usług dołączyły: mechanika samochodowa, wulkanizacja, usługi związane z lawetą i pomocą drogową, a także wypożyczalnia samochodów.

Zapraszamy Państwa do korzystania z wszystkich powyżej wymienionych usług w Autolandzie, który mieści się pod adresem Czerwony Most 36A.

Zdjęcia (A. Góral, P. Stolarski):

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *