REKLAMA

Sala widowiskowa w CKiAL Gowarczów. Już niedługo otwarcie! [zdjęcia]

Wraz z ostatnim tygodniem listopada rozpoczęto odświeżanie i malowanie ścian wewnętrznych na dole w budynku Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie. Przez ostatnie sześć lat w ramach projektu funkcjonowały tu dwa punkty przedszkolne. Przedszkole przeniosło się jednak do budynku szkoły podstawowej, więc CKiAL ma wolne miejsce do zagospodarowania. Przestrzeń zostanie oddana do użytku już w czwartek 12 grudnia – podczas otwarcia odbędzie się kiermasz świąteczny!

REKLAMA

Pomieszczenia były dostosowane do najmłodszych, pora więc pożegnać baśniowe malowidła, które cieszyły przedszkolaki. Teraz władze Gowarczowa planują zaadoptować przestrzeń na pożytek sali widowiskowej i przywrócić realny kształt oraz charakter CKiAL w Gowarczowie. Dzięki wyburzeniu ścian działowych w budynku będzie duża przestrzeń ekspozycyjna i widowiskowa. Dostosowana zostanie instalacja elektryczna, a także pomieszczenie będzie odświeżone i pomalowane.

REKLAMA

W dniach 12 i 13 grudnia 2019 nastapi otwarcie przestrzeni użytkowej oraz kiermasz świąteczny organizowany przez CKiAL w Gowarczowie. Zaprezentowane zostaną prace i ozdoby uczestników pracowni plastycznej, a także zapowiedziane jest tajemnicze widowisko pod tytułem „Zimowa opowieść”, które wprowadzi przybyłych w świąteczny nastrój. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Zdjęcia (CKiAL Gowarczów):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *