REKLAMA

Stanowiska wygrywają turniej futsalu dla WOŚP w Miedzierzy [zdjęcia]

W ubiegły weekend rozegrano eliminacje, a podczas niedzielnego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fazę finałową turnieju futsalu dla WOŚP w Miedzierzy. Zwyciężyła ekipa „Stanowiska”. WIDEO z pierwszej części turnieju możecie obejrzeć TUTAJ

REKLAMA

O tej sportowej imprezie opowiadał nam przed tygodniem jej organizator

REKLAMA

„Spotykamy się tutaj podczas Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żeby wesprzeć pana Jurka Owsiaka. Tutaj jest sztab generalny pod dyrekcją pani Beaty Janiszewskiej, która jest główną organizatorką tego sztabuZorganizowaliśmy turniej, w którym występuje 21 drużyn z terenu powiatu koneckiego i kieleckiego. To są drużyny mieszane, w których występują zawodnicy w klubach zrzeszonych, ale każdy ma swoje nazwy, grają pod swoimi nazwami. Mamy turniej dwudniowy, w sobotę i za tydzień finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w niedzielę będzie rozegrany całkowity finał tych rozgrywek” – mówi Paweł Owczarek, prezes Klubu Sportowego „Smyków”, organizator imprezy.

Po wyczerpującej walce mistrzem futsalu w Miedzierzy została drużyna „Stanowiska”. Na drugim miejscu uplasował się zespół „Lokres”, a ostatnie miejsce na podium należało do Zrywu Zaborowice I. Czwarte miejsce przypadło drużynie Granat Borki. Przyznano też indywidualne wyróżnienia – najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Nieszporek ze zwycięskiej drużyny, królem strzelców został Krzysztof Pach z „Lokersów”, a najlepszym bramkarzem ogłoszono Bartłomieja Pindę z Granatu Borki. Nagrody i dyplomy wręczali prezes KS Smyków Paweł Owczarek i dyrektor SP w Miedzierzy Beata Janiszewska.

Zdjęcia (Gmina Smyków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *