REKLAMA

Studniówki 2019 już za nami. Przeżyjmy to jeszcze raz! [wideo, zdjęcia]

Za nami już sezon studniówkowy 2019. Wspólnie z maturzystami powiatu koneckiego przeżyliśmy pięć pięknych balów. Cztery z nich odbyły się w Sali Bankietowej Astoria w Końskich, jeden w koneckim Markizie. Uczestniczyliśmy w czterech koncertach gwiazd disco polo. Przeżyjmy to jeszcze raz! 

REKLAMA

Pierwsze studniówki odbyły się w sobotę 12 stycznia. W sali „Markiz” bawili się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich.

Relacja – kliknij TUTAJ. 

REKLAMA

Tego samego dnia, w sobotę 12 stycznia bawili się także maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stąporkowie. Na ich balu wystąpiła grupa DEJW.

Relacja ze studniówki – kliknij TUTAJ.

W sobotę 2 lutego w Astorii poloneza tańczyli uczniowie z Ekonomika. A na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Końskich zagrała grupa ŁOBUZY.

Relacja – TUTAJ

Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich na parkiet w sali Astoria wyszli w sobotę 16 lutego. Na ich studniówce koncert dał Czadoman.

Relacja – TUTAJ

A sezon zakończył wielki bal Mechanika podczas którego wystąpiła grupa DEJW. Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich w sali Astoria bawili się w sobotę 23 lutego.

Relacja – kliknij TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *