REKLAMA

TeatrOlo gościł w Stąporkowie [zdjęcia]

TeatrOlo gościł niedawno w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie. Teatr lalki i aktora zaprezentował spektakl „Czerwony Kapturek”. Przedstawienie obejrzało mnóstwo dzieci z gminy Stąporków.

REKLAMA

„Bardzo cieszymy się, że nasza inicjatywa się spodobała. Mamy zaproszenia do grania z różnych jednostek z całego powiatu. Na pewno jak najwięcej z nich postaramy się zrealizować. Pracujemy też już nad nowym przedstawieniem” – mówi twórca grupy TeatrOlo Aleksander Kopański.

REKLAMA

Spektakl w MGOKiS w Stąporkowie odbył się w ramach Tygodnia Bibliotek. Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” obejrzało mnóstwo dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli z terenu gminy Stąporków. Sztuka, która została stworzona w oparciu o Czerwonego Kapturka i bajki Jana Brzechwy, ma walory edukacyjne – dzieci oceniają postawy bohaterów.

Teatr lalki i aktora TeatrOlo tworzą instruktorzy z Domu Kultury w Końskich: Aleksander Kopański oraz Krzysztof Kowalski. Premiera pierwszej sztuki odbyła się na początku kwietnia w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich – więcej o tym TUTAJ.

TeatrOlo cały czas można zapraszać do siebie – wystarczy skontaktować się z Domem Kultury w Końskich.

Zdjęcia (Biblioteka w Stąporkowie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *