REKLAMA

Trzy artystki zagrają ‚na trawie’ w Końskich w niedzielę

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza na kolejny „Koncert na trawie”. Bohaterkami spotkania 18 lipca będą: Nicola Walczyk, Monika Zychowicz i Ala Zawisza.

REKLAMA

Koncert młodych artystek odbywać się będzie w koneckim parku koło „Egipcjanki”. Można przynieść leżak, kocyk, składane krzesełko. Początek o godzinie 18. Wstęp wolny.

REKLAMA

Nicola Walczyk to młoda, zdolna artystka, śpiewająca od dziecka, a od kilku lat grająca na gitarze. W jej stylistyce muzycznej możemy usłyszeć zarówno pop, blues jak i inne gatunki. Nicola komponuje i pisze teksty. W swoim repertuarze posiada już kilka autorskich utworów. Brała udział w wielu konkursach muzycznych, najczęściej występując z własnym akompaniamentem. Na koncercie będziemy mogli usłyszeć jedną z jej autorskich piosenek pt. „Lepsza droga”.

Duet akustyczny Monika Zychowicz & Ala Zawisza na swoim koncie ma koncerty w całej Polsce. Są przyjaciółkami, które wspólnie tworzą muzykę. W aktualnym składzie można usłyszeć covery polskich i zagranicznych utworów w aranżacjach obu artystek. Mają szerokie perspektywy muzyczne i dalekosiężne plany koncertowe. Monika – wokalistka, która odnajdzie się w różnych muzycznych stylistykach, od jazzu po reggae, tym razem zaprezentuje się w delikatnych akustycznych aranżacjach. Laureatka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Ala – gitarzystka, choć w sercu grają jej pop rockowe brzmienia, chętnie przenosi się w klimat delikatniejszej gitary, która potrafi swoim dźwiękiem zdobyć każde serce. Laureatka konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *