REKLAMA

Urzędnicy z Gowarczowa wzięli udział w #GaszynChallenge [wideo]

Urząd Gminy Gowarczów przyłączył się do akcji #GaszynChallenge. Urzędnicy otrzymali wyzwanie od Nadleśnictwa Barycz, jednocześnie nominowali kolejne jednostki.

REKLAMA

Niedawno pisaliśmy o strażakach oraz policjantach, którzy wzięli udział w tym wyzwaniu [TUTAJ i TUTAJ]. Teraz do akcji włączyli się urzędnicy z UG Gowarczów, którzy otrzymali nominację od leśników z Nadleśnictwa Barycz.

Jeszcze przed wykonaniem zadania pracownicy urzędu w Gowarczowie wykonali krótką rozgrzewkę, a następnie do wykonania zadania poprowadził ich wójt Stanisław Pacocha. Urzędnicy „pompowali” dla półtorarocznej Tosi z Gdyni, która cierpi na SMA. Z niemal jedenastu milionów złotych na siepomaga.pl rodzice uzbierali już niemal 1,7 miliona, a kwota ta cały czas rośnie. By uratować życie dziecka bardzo ważny jest jednak czas. Zbiórkę dla Tosi możecie wesprzeć TUTAJ.

REKLAMA

Zasady wyzwania są bardzo proste. Wystarczy wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego dziecka, dla którego stworzona jest zbiórka w ramach Gaszyn Challenge lub zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie zadania. Urzędnicy z Gowarczowa nominowali samorządowców z Rudy Malenieckiej oraz Słupi Koneckiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz