REKLAMA

Urzędy gmin w Radoszycach i Smykowie zamknięte dla interesantów

Urząd Gminy w Radoszycach zamyka się dla interesantów, otwarta będzie kasa oraz Urząd Stanu Cywilnego. Z kolei w Urzędzie Gminy w Smykowie sprawy pilne związane z rejestracją narodzin i aktów zgonów załatwiane będą po uprzednim umówieniu się telefonicznie. Obie jednostki są zamknięte dla interesantów do odwołania.

REKLAMA

Od 27 października Urząd Gminy w Radoszycach został zamknięty dla interesantów. Otwarta jest kasa, gdzie można dokonywać wszelkich opłat oraz Urząd Stany Cywilnego, do którego osoby będą proszone pojedynczo. Przy wejściu do urzędu wystawiona zostanie skrzynka, gdzie można wrzucać wszelkie pisma, wnioski itd.  Wszelkie sprawy należy załatwiać za pośrednictwem skrzynki podawczej ePUAP: pvll0064wu, poczty elektronicznej: [email protected], [email protected], faxem 41 373 50 84 lub telefonicznie pod numerem 41 373 50 83. Gmina chce pomóc seniorom po 70 roku życia, którzy mają w obecnym czasie problem ze zrobieniem zakupów. Trzeba zgłosić takie zapotrzebowanie pod numerem 41 37 35 377.

REKLAMA

Z bezpośredniej obsługi interesantów wyłączył się również Urząd Gminy w Smykowie. Pracownicy przychodzą do pracy, ale drzwi dla petentów są zamknięte. Sprawy pilne związane z rejestracją narodzin i aktów zgonów załatwiane będą po uprzednim umówieniu się telefonicznie. Podobnie jak w Radoszycach, tu też stanie skrzynka na dokumenty przed wejściem do budynku. Mieszkańcy muszą załatwiać sprawy drogą mailową, telefoniczną lub przez ePUAP: kontakt z sekretariatem: 41 373  91 81, email: [email protected]; Urząd Stanu Cywilnego: 41 373 90 29, 41 373 91 81 wew. 40; GOSP: 41 373 90 08, email: [email protected]

Oba urzędy zostały zamknięte dla interesantów do odwołania.

REKLAMA

One thought on “Urzędy gmin w Radoszycach i Smykowie zamknięte dla interesantów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *