REKLAMA

Uwaga wokaliści! ‚Scena’ czeka na Wasze zgłoszenia [wideo]

Tylko do 25 listopada można zgłaszać chęć swojego uczestnictwa w Przeglądzie Form Estradowych „Scena 2020”, który tym razem z uwagi na epidemię odbędzie się wyłącznie w formie online. Dla najlepszych przewidziane są nagrody finansowe. Pod linkiem znadzicie REGULAMIN oraz KARTĘ ZGŁOSZEŃ. W materiale wideo więcej o „Scenie” mówi instruktor z DK-u Maciej Lisowski. 

REKLAMA

-„Serdecznie zapraszam wszystkich śpiewających: wokalistów, wokalistki, zespoły wokalne z terenu powiatu koneckiego do udziału w XXIV Koneckim Przeglądzie Form Estradowych Scena 2020. Konkurs w tym roku z racji wiadomych będzie edycją online. Przygotowujecie jeden utwór, opracowujecie, następnie rejestrujecie go w takich warunkach jakie po prostu macie dostępne. Pamiętajmy o tym, że nagrywamy zarówno obraz jak i dźwięk. Tworzycie sobie więc domowy wideoklip z Waszego występu”

Organizatorzy oczekują występów naturalnych, nie reżyserowanych i niekoniecznie opracowywanych w postprodukcji. Klipy mogą być nagrane telefonami, czy dostępnymi aparatami lub kamerami, czy nawet kamerkami internetowymi. Następnie pobraną kartę zgłoszenia (TUTAJ) oraz klip należy przesłać na maila: [email protected]. W przeglądzie przewidziane są nagrody finansowe. Zgłoszenia można wysyłać do 25 listopada.

REKLAMA

Finał konkursu zaplanowano na 4 grudnia, na godzinę 12:00. Wtedy to ogłoszony zostanie werdykt jurorów. Co ważne: jurorzy nie będą brali pod uwagę jakości technicznej nagrania, a  talent wokalny i przekaz nagrania.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *