REKLAMA

W okolicach Bedlna zaginął 72-letni mężczyzna

Od wczoraj w okolicach Bedlna trwały poszukiwania 72-latka. Mężczyzna 25 sierpnia wyszedł z domu prawdopodobnie na grzyby i nie wrócił. Zaginiony jest mieszkańcem województwa dolnośląskiego.

REKLAMA

fot. OSP KSRG Ruda Maleniecka

Mężczyzna ma 172cm wzrostu, szczupły, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był koszulę flanelową w kratę koloru czerwonego, spodnie dresowe koloru szarego, buty gumowce oraz jasną czapkę z daszkiem.

Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych. Jednostki straży pożarnej i kilkadziesiąt policjantów z pomocą psa tropiącego pieszo i na kładzie przeszukiwało okoliczne tereny.

REKLAMA

W piątek zaginiony 72-latek odnalazł się -” Policjanci zakończyli poszukiwania mężczyzny z uwagi na fakt, iż powrócił on do domu” – informuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

One thought on “W okolicach Bedlna zaginął 72-letni mężczyzna

  1. Rafał Sz. pisze:

    W imieniu swoim jak i całej rodziny chciałbym bardzo podziękować wszystkim jednostkom Policji, Straży pożarnej, innym jednostkom pomocniczym oraz pozostałym osobom , które uczestniczyły w poszukiwaniach.
    Bardzo dziekuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *