REKLAMA

Weź udział w Marszu na Biegun Ciepła! Zapisy trwają do poniedziałku

Z powodu odwołania tegorocznej 50-tki Świętokrzyskiej Oddział PTTK w Końskich i Klub Turystyki Aktywnej PASAT Końskie organizują wyjątkowo w tym roku „Marsz na Biegun Ciepła”. Odbędzie się on w sobotę 3 października, ale zgłoszenia trwają do poniedziałku 28 września – zapisać możecie się TUTAJ.

REKLAMA

Ze względów epidemicznych, podobnie jak podczas poprzednich rajdów organizowanych przez PTTK w Końskich w ostatnim czasie nie przewiduje się wspólnego wyjścia ani mety. Uczestnicy samodzielnie w godzinach 7.00 – 9.00 rozpoczynają indywidualną wędrówkę z Końskich (z wiaty Green Velo przy Ogródku Jordanowskim) zgodnie z opisem trasy na karcie startowej, którą każdy uczestnik otrzyma drogą mailową do wydrukowania.

REKLAMA

Organizatorzy przygotowali dla uczestników trasę na tytułowy „biegun ciepła”, czyli spod wiaty Green Velo w Końskich piechurzy udadzą się pod wielki kaloryfer w Stąporkowie. Potem wrócą z powrotem do Końskich. Trasa będzie oznakowana przez organizatorów, częściowo będzie prowadzić przez szlaki turystyczne. Nawierzchnia trasy marszu jest zróżnicowana: asfalt, kostka, drogi utwardzone, dukty i ścieżki leśne.

Uczestnicy kończący wędrówkę zobowiązani są do zgłoszenia się po indywidualny odbiór świadczeń w Biurze Marszu w Końskich, które będzie czynne od 14 do 20 – uczestnicy mają ukończyć trasę dopóki biuro będzie funkcjonować.

Wpisowe w rajdzie wynosi 60 złotych, a zgłoszenia przyjmowane są do 28 września TUTAJWszyscy, którzy dokonają zgłoszenia i wpłaty w terminie otrzymają pamiątkową statuetkę za pokonanie dystansu 50 km, dyplom za udział w Marszu, znaczek okolicznościowy, punkty na OTP i odznakę regionalną Turysta Ziemi Koneckiej oraz pieczątkę okolicznościową.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *