REKLAMA

Więcej niż tylko PR i marketing. O wizerunek firmy lub instytucji trzeba dbać dosłownie na każdym kroku

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – stare przysłowie nie straciło zupełnie nic na aktualności. Tylko że niektórzy przedsiębiorcy zdają się zapominać, iż dotyczy znacznie większej liczby kwestii niż obecność w przekazie medialnym czy aktywności na portalach społecznościowych. Ogromne znaczenie dla postrzegania firmy przez konsumentów oraz partnerów biznesowych ma choćby sama jej siedziba. Mowa tutaj zarówno o lokalizacji, jak też wystroju, zachowaniu pracowników czy wreszcie utrzymywaniu porządku.

REKLAMA

Zorganizowana, schludna przestrzeń zrobi na gościach dobre wrażenie już na samym wejściu
Teoretycznie na takie „drobiazgi” zwykle nie zwraca się uwagi, jednak nie wolno lekceważyć ich wpływu na końcową ocenę w oczach innych ludzi. Czystość automatycznie wywołuje pozytywne skojarzenia, w przeciwieństwie do grubej warstwy kurzu, paprochach na dywanie czy zaciekach na kafelkach. Profesjonalne sprzątanie pomoże rozwiązać ewentualne problemy z gromadzącym się brudem w najlepszy możliwy sposób. Przedstawiciele działającej od wielu lat firmy Deluxe podkreślają niezrównaną jakość fachowych usług porządkowych. Czyszczenie na błysk to w takich przypadkach doskonale widoczny efekt, a nie wyłącznie chwytliwe hasło reklamowe. Każdy, kto posiada zadbaną siedzibę, ma zdecydowanie większe szanse zostać dobrze zapamiętanym przez gości lub klientów. Współcześnie wszelkie opinie rozchodzą się z szybkością błyskawicy, warto więc zadbać żeby oceniający mieli same powody do chwalenia.

REKLAMA

Dzięki specjalistycznemu serwisowi zyskasz pewność, że sprzątanie będzie zrobione jak trzeba

Samodzielne porządkowanie wszystkich stanowisk po tym, jak już wszyscy pracownicy rozejdą się do domów, to zwykłe marnotrawienie cennego czasu. O wzmożonym wysiłku już nie wspominając. Niby robienie wszystkiego samemu ogranicza wydatki, jednak efekty pracy bądź co bądź amatora nigdy nie będą nawet porównywalne. Pracownik firmy sprzątającej zawsze dysponuje rozbudowanym wyposażeniem, które pozwoli uporać się z każdego typu zanieczyszczeniami, na dowolnej powierzchni. Akcesoria i środki chemiczne, jakich używają profesjonalni „konserwatorzy powierzchni płaskich”, mają specyficzne właściwości. Aby zrobić z nich właściwy użytek, trzeba posiadać pewną wiedzę oraz umiejętności. Wprawdzie nie jest to sztuka tajemna, jednak znajomość niektórych rzeczy przychodzi razem z nabytym doświadczeniem. Poza tym firmy sprzątające o renomie choćby wspomnianego Deluxe mają elastyczny, ustalany indywidualnie według potrzeb cennik. Dlatego argument o tym, że wynajęcie profesjonalistów do sprzątania będzie wyrzucaniem pieniędzy w błoto, należy uznać za całkowicie nietrafiony.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *