REKLAMA

Wielkie zainteresowanie lodowiskiem w Końskich. Zobaczcie film [wideo, zdjęcia]

Ferie i piękna zimowa aura sprzyjają wychodzeniu na zewnątrz. Nic więc dziwnego, że dużym zainteresowaniem cieszy się funkcjonujące w Końskich na Orliku przy ulicy Południowej lodowisko. Ostatnio odwiedziliśmy je z kamerą. Zobaczcie jak wielką radość to miejsce sprawia mieszkańcom regionu. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że na sezon 2020/2021 lodowisko przeniesiono z boiska do koszykówki na znajdujący się tuż obok, nowy plac. Dzięki temu można było zbudować większą taflę – ma ona rozmiary: 25 na 20 metrów. Tafla lodowiska jest w bardzo dobrym stanie dzięki wypożyczonej nowoczesnej rolbie, ale i dlatego że zostało ono usytuowane na płaskiej niczym stół powierzchni.

W tę zimę na lodowisku obowiązują obostrzenia sanitarne – nie działa wypożyczalnia łyżew, nie działają szatnie, a na taflę wpuszczane jest w jednym momencie maksymalnie 35 osób.

REKLAMA

Mimo to zainteresowanych jazdą na łyżwach jest mnóstwo osób – możecie to zobaczyć w naszym wideo. Przypomnijmy, że lodowisko przy Południowej 5 w Końskich funkcjonuje codziennie w godzinach od 10 do 21. Przerwa techniczna ma miejsce między 14 a 15. Wstęp jest darmowy.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *