REKLAMA

Zapowiedź: KSSPR – SRS Czuwaj Przemyśl

Już w sobotę o godzinie 18:00 w hali sportowej w Końskich przy ul. Stoińskiego odbędzie się zaległy, ostatni w tym roku mecz „Koni”. Zmierzą się oni z SRS Czuwaj Przemyśl. Przypomnijmy, że niedawno został wybrany nowy zarząd, a zmiany w oprawie taneczno-muzycznej mają być widoczne już na tym spotkaniu. 

REKLAMA

W ostatniej kolejce KSSPR bez większych problemów pokonał Azoty-Puławy II wynikiem 29:24. SRS również wygrał swój ostatni mecz 26:25 z AZS AWF Biała Podlaska. Obecnie drużyna z Przemyśla zajmuje 4. miejsce w tabeli z 24 punktami. „Konie” klasyfikują się obecnie na 6. miejscu z 18 punktami. Mecz może więc być bardzo zacięty. Najlepszym ogniwem naszych rywali jest Tomasz Kulka z 48 bramkami zdobytymi w 8 meczach. Przemysław Matyjasik z koneckiej drużyny jednak wyprzedza go o aż 7 pozycji z ustrzelonymi 60 bramkami w 9 meczach, dzięki czemu zajmuje on 6. miejsce w klasyfikacji strzelców.

REKLAMA

Zapraszamy do hali przy ul. Stoińskiego w sobotę o godzinie 18:00 do kibicowania seniorom z KSSPRu po raz ostatni w tym roku!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *