REKLAMA

W sobotę bal I LO Końskie. To druga i ostatnia studniówka w powiecie!

W tym roku drugą, jak i jak się okazało ostatnią szkołą w powiecie koneckim, która zdecydowała się wyprawić studniówkę jest I Liceum Ogólnokształcące im Komisji Edukacji Narodowej. Bal maturalny rozpocznie się w najbliższą sobotę 5 lutego o godzinie 18:00 w lokalu Markiz w Końskich. W dniu studniówki zaprezentujemy Państwu obszerną fotorelację z niej, a niebawem po niej także relację wideo.

REKLAMA

Archiwum: studniówka I LO 2020

Oprócz I LO na organizację imprezy zdecydowało się także II Liceum Ogólnokształcące im Marii Curie-Skłodowskiej. Uczniowie z nowego ogólniaka także bawili się w Markizie 15 stycznia, a relację z tego wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

REKLAMA

Bal „Starego Ogólniaka” rozpocznie się polonezem reprezentacyjnym. Pierwszą parę stworzą Natalia Rożek i Piotr Wrona, natomiast drugą Natalia Nowek oraz Paweł Napierała. Poloneza na otwarciu poprowadzi dyrektor Wojciech Jasnos z uczennicą Aleksandrą Wiatr. Następnie każda z czterech klas zatańczy oddzielny taniec.

Wychowawcami klas maturalnych są kolejno:

  • klasa 3A – Agnieszka Wąsala
  • klasa 3B – Izabela Popik
  • klasa 3C – Sylwia Fidor
  • klasa 3D – Joanna Stołowska

W tym roku o oprawę muzyczną na imprezie zadba zespół z Kielc Helios Music Group. Łączna ilość uczestników na zabawie wyniesie około 160 uczniów wraz z osobami towarzyszącymi i kilkunastu nauczycieli.

Już w sobotę przedstawimy Państwu fotorelację ze studniówki, a niedługo po niej relację wideo.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *