REKLAMA

Koronawirus raport. Kolejne zakażenia i jeden zgon w powiecie

Wczoraj Ministerstwo Zdrowia poinformowała o 16 nowych przypadkach oraz jednym zgonie na COVID w powiecie koneckim. Dziś doszły kolejne 32 zakażenia. Z powodu zmian w raportowaniu statystyk nie posiadamy szczegółowych danych, więc przedstawiamy dostępne statystyki covidowe dla naszego powiatu, województwa i kraju.

REKLAMA

Szczegółowe informacje przez Sanepidy na szczeblu powiatowym opublikowane zostały 23 listopada. Wtedy to liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie wynosiła 1664, było 469 aktywnych zachorowań. 1141 osób przechodziło kwarantannę, a 54 mieszkańców powiatu koneckiego zmarło.

REKLAMA

Teraz nie posiadamy informacji ogólnych liczb w powiecie, a jedynie codzienne dane dotyczące liczby kolejnych zakażeń oraz zgonów. Warto dodać, że we wtorek 24 listopada na szczeblu powiatowym nie podano zupełnie żadnych statystyk.

Podobnie sytuacja prezentuje się ze statystykami wojewódzkimi. Dziś w świętokrzyskim odnotowano 473 kolejne przypadki zakażeń oraz 10 zgonów. W całej Polsce od początku epidemii mamy 941 112 zachorowań oraz 15 568 przypadków śmiertelnych.

Wiele informacji takich jak liczba ozdrowieńców czy osób przebywających na kwarantannie, a nawet liczba aktywnych zakażeń nie jest obecnie podawana. O zmianach w raportowaniu statystyk covidowych informowaliśmy TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *