REKLAMA

Studniówka 2022 w ZSP 1 odwołana!

Jedną ze szkół, które w tym roku planowały zorganizować bal maturalny był Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich, jednak z powodu pandemii impreza została ostatecznie anulowana.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Pierwotnie studniówka „Mechanika” miała rozpocząć się w najbliższą sobotę 29 stycznia o godzinie 19:00 w lokalu Astoria przy ulicy Hubala 21. Niestety, podczas poniedziałkowego spotkania komitetu studniówkowego ustalono, że z powodu wciąż rosnącej liczby osób objętych kwarantanną oraz obecnej sytuacji pandemicznej, zabawa zostanie odwołana.

REKLAMA

Przypominamy, że do tej pory tylko jedna szkoła zdecydowała się wyprawić bal maturalny, a mianowicie II Liceum Ogólnokształcące im Marii Curie-Skłodowskiej. Materiał z całej relacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Ponadto planowana jest studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej, której data wypada na dzień 5 lutego. O tym, czy impreza ostatecznie się odbędzie na pewno Państwa poinformujemy.

ZSP 1 to nie jedyna placówka, która zdecydowała się odwołać tegoroczną studniówkę. Ze wspólnej zabawy zrezygnowały także Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3, Liceum Ogólnokształcące w Stąporkowie oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Końskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *