REKLAMA

W czwartek charytatywne jasełka na rzecz rodziny Walewskich z Modliszewic

Walewscy z Modliszewic straciła wszystko co miała w wyniku wybuchu gazu w 2017 roku. Rodzinę stanowi babcia z trzema wnukami. Dzięki pomocy dobrych ludzi udało się odbudować i umeblować dom, jednak nadal potrzebują wsparcia. Z tej okazji Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach organizuje charytatywne jasełka pod nazwą „Jesteśmy rodziną”, które odbędą się już w czwartek 19 grudnia. Dodatkowo odbędzie się tam także kiermasz świąteczny, a zysk zebrany podczas wydarzenia zostanie przekazany na rzecz potrzebującej rodziny.

REKLAMA

Jasełka rozpoczną się o 17:30 spektaklem dzieci z drugich i trzecich klas. Następnie uczniowie z Modliszewic zaśpiewają piękne kolędy oraz przedstawią program artystyczny. Finałem wydarzenia będzie kiermasz świąteczny, na którym będzie można kupić między innymi domowe wypieki czy ozdoby świąteczne. W pomoc poszkodowanej rodzinie włączyła się cała społeczność ZPO w Modliszewicach.

REKLAMA

„Bylibyśmy wielce wdzięczni, gdyby w wybrany przez siebie sposób wsparli Państwo naszą aukcję. Uzyskane fundusze zostaną przekazane w postaci stypendium na rzesz rodziny Walewskich poszkodowanych w wybuchu gazu, których pragniemy wspomóc w trudnej sytuacji materialnej. Serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie naszej inicjatywy” – pisze w imieniu całego ZPO w Modliszewicach opiekunka akcji Agnieszka Stanek.

Dla rodziny Walewskich organizowane były już wcześniej akcje charytatywne, które miały na celu między innymi odbudowę domu czy zakup mebli. O przebiegu jednej z nich możecie przeczytać TUTAJ.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *